środa, 8 maja 2019

M A T U R A z MATEMATYKI 2019 r. poziom podstawowy 7 maja godzina 14:33

Węgorzewo przywitało nas po raz kolejny rozwiązywaniem zadań maturalnych z poziomu podstawowego. DLA PRZYPOMNIENIA PIERWSZY RAZ rozwiązywanie NA ŻYWO KILKANAŚCIE MINUT PO MATURZE zadań maturalnych z matematyki z poziomu podstawowego miało miejsce w dniu 8 maja 2018r.

Z nadzwyczajną swobodą jak zawsze TOMASZ WIERZCHOWSKI - nauczyciel matematyki z LICEUM w Węgorzewie, członek Zarządu Głównego SNM wraz z uczniami przedstawił rozwiązania zadań maturalnych z matematyki z poziomu podstawowego.

Niezależnie od powyższego NAUCZYCIELE MATEMATYKI Z LICEUM WĘGORZEWSKIEGO opublikowali też swoje propozycje rozwiązań zadań maturalnych z matematyki. NALEŻY WIĘC PODZIĘKOWAĆ MATEMATYKOM Z LICEUM WĘGORZEWSKIEGO ZA ICH AKTYWNOŚĆ MATEMATYCZNĄ I POPULARYZACJĘ MATEMATYKI NIE TYLKO NA MAZURACH.

Na pewno również wszyscy zapamiętają nauczyciela matematyki Tomasza Wierzchowskiego, który jest pierwszym nauczycielem w naszym kraju rozwiązującym wraz z uczniami NA ŻYWO PO MATURZE zadania maturalne z matematyki z poziomu podstawowego w obecności mediów. GRATULUJEMY, ŻYCZĄC DALSZYCH SUKCESÓW W PRACY ZAWODOWEJ!

Zarząd Koła Pomorskiego SNM
Katarzyna K, Marlena G, Janina S, Helena D, Wojciech T.
Tekst:J.Sikorska