wtorek, 30 kwietnia 2019

Kolejne GRATULACJE dla EWY ŁADNEJ z Giżycka!

W dniu 16 maja 2019 roku koleżanka EWA ŁADNA otrzymała DYPLOM za PIERWSZE MIEJSCE w kategorii "AKTYWNY NAUCZYCIEL MATEMATYKI 2019r." w organizowanych 17 WARMIŃSKO-MAZURSKICH ZAWODACH MATEMATYCZNYCH przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie. 
Natomiast w dniu 30 maja 2019 roku na GALI LAUREATÓW KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH organizowanych przez KURATORIUM w OLSZTYNIE, EWA ŁADNA odebrała LIST GRATULACYJNY z rąk Wojewody będąc jedną wśród 5-ciu wyróżnionych NAUCZYCIELI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH województwa Warmińsko-Mazurskiego, którzy mieli powyżej 3 laureatów przez Zespół Szkół Ekonomicznych w Olsztynie.


Niezależnie od najwyższego w dniu 21 maja 2019 roku w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym "MATEMATYKA w ZARZĄDZANIU" zorganizowanym przez Zespół Szkół Ekonomicznych w Olsztynie, uczniowie klasy 8b EWY ŁADNEJ zdobyli 6 kolejnych miejsc od 1-go do 6-go włącznie.

1 miejsce - Wojciech Grodzki, 2 miejsce - Małgorzata Borkowska oraz 4 miejsce we wcześniejszych XVII Warmińsko-Mazurskich Zawodach matematycznych zorganizowanych w dniu 16 maja przez UNIWERSYTET WARMIŃSKO_MAZURSKI w OLSZTYNIE, 3 miejsce - Bartłomiej Modzelewski, 4 miejsce - Magdalena Bieleniewicz, 5 miejsce - Bartosz Górny, 6 miejsce - Ewelina Olchówka.


GRATULUJĄC również UCZNIOM, ŻYCZYMY jednocześnie uczącej ich i przygotowującej do KONKURSÓW NAUCZYCIELCE MATEMATYKI EWIE ŁADNEJ dalszych sukcesów w pracy zawodowej.
ZARZĄD Koła Pomorskiego SNM:
K. Kiepiela, W. Tomalczyk, J. Sikorska, M. Glosa, H. Dąbrowska.
Tekst: J. Sikorska