środa, 1 września 2021

Nowy rok szkolny 2021/2022

Witamy po wakacjach w dniu 1 września 2021 w dniu rozpoczęcia się roku szkolnego 2021/2022 członków Koła Pomorskiego SNM i ich sympatyków, życząc wszystkim nauczycielom i uczniom dalszej wytrwałości, cierpliwości, licznych sukcesów zawodowych w popularyzowaniu matematyki w życiu codziennym oraz spokojnych, zdrowych i radosnych dni. Serdecznie zapraszamy również nauczycieli matematyki - pasjonatów do współpracy z nami.

Jonathan Edwards powiedział: "Nauczyciele i uczniowie to dwie uzupełniające się zmienne: żadna nie byłaby tym, czym jest bez obecności tej drugiej." 
Dla uczniów powracających do ławek w trybie stacjonarnym życzymy, aby edukacja w tym trybie jak najdłużej trwała, bo bezpośredni kontakt z nauczycielem w spokojnej atmosferze szkolnej sprzyjać będzie wytrwałości, cierpliwości i sukcesom w realizacji szkolnych obowiązków.

Wszystkim nauczycielom i ich uczniom, pracownikom oświaty życzymy dużo zdrowia, pomyślności i aby każdy dzień rozpoczynał się i kończył z uśmiechem na twarzy w spokoju i radości.

ZARZĄD KOŁA POMORSKIEGO SNM
Katarzyna Kiepiela, Janina Sikorska, Helena Dąbrowska,
Marlena Glosa, Wojciech Tomalczyk i Mariusz Holz

Tekst: Janina Sikorska