czwartek, 10 października 2019

Mazury na nas czekają - 28 października 2019 roku

W dniu 28 października 2019 roku o godzinie 12-tej w niezwykle malowniczym klimacie MAZUR będzie miało miejsce "ROZWIJANIE KOMPETENCJI MATEMATYCZNYCH UCZNIÓW", bo pod takim tytułem odbędzie się w tym dniu o godzinie 12-tej w EŁKU w Mazurskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli Konferencja Nauczycieli Matematyki na różnych poziomach edukacyjnych, na którą SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Organizatorami Konferencji są Doradcy Metodyczni w zakresie matematyki, doświadczeni nauczyciele matematyki, członkowie Koła Pomorskiego, znani z interesujących wykładów i warsztatów prowadzonych m.in. na konferencjach krajowych SNM - Ewa Ładna z Giżycka oraz Tomasz Wierzchowski z Węgorzewa reprezentujący Zarząd Główny SNM. Współorganizatorzy to: Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacyjnego w Giżycku, Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku, OKE w Łomży, ELITMAT, GWO.
Należy przypomnieć, że prelegenci reprezentujący wyżej wymienionych współorganizatorów, to również doświadczeni Nauczyciele Matematyki i popularni m.in. z interesującego przekazu swojego doświadczenia zawodowego podczas wykładów i warsztatów Nauczycielom na ich szkoleniowych Konferencjach nie tylko w zakresie matematyki.
Uczestnicy konferencji w dniu 28 października będą mieli też możliwość wysłuchania ich kolejnych interesujących wykładów:


  1. Jak się nie przewrócisz, to się nie nauczysz, czyli jak pracować z błędami uczniowskimi? Jak rozwijać wyobraźnię geometryczną ucznia? - MARZENNA GROCHOWALSKA - GWO
  2. Skuteczniej, ciekawiej, barwniej, nietypowo, czyli więcej emocji na lekcjach matematyki - DARIUSZ KULMA - ELITMAT
  3. Nauczyciel - egzaminator w ocenianiu wewnętrznym i zewnętrznym. Wykorzystanie błędu ucznia - IRENEUSZ DZIDA - OKE ŁOMŻA
  4. Druga strona matematyki - RAJMUND STASIEWICZ - POLITECHNIKA BIAŁYSTOK
Miejsce spotkania uczestników: MODN Ełk, ul. Generała Władysława Sikorskiego 5a, 19-300 Ełk

DO ZOBACZENIA w EŁKU na MAZURACH!

Zarząd Koła Pomorskiego SNM:
Katarzyna Kiepiela, Janina Sikorska, Helena Dąbrowska, 
Marlena Glosa, Wojciech Tomalczyk

Tekst: Janina Sikorska

foto: link