wtorek, 12 lutego 2019

Ferie...

WSZYSTKIM NAUCZYCIELOM MATEMATYKI uczestniczącym w XXVIII Krajowej Konferencji SNM oraz członkom KOŁA POMORSKIEGO - życzymy zasłużonego i zdrowego wypoczynku podczas ferii zimowych ze wspaniałymi WSPOMNIENIAMI z OPOLSKIEJ KONFERENCJI.
Na pewno do zapamiętania jest m.in. szczególny fakt: PIERWSZE MIEJSCE W KONKURSIE organizowanym przez FUNDACJĘ RODZINY MACIEJKO "Nauczycielu, a TY z czego jesteś dumny?" - odpowiedz i wygraj.
"Znana z popularyzacji edukacji matematycznej Fundacja Rodziny Maciejko zaprasza uczestników XXVIII Krajowej Konferencji SNM w Opolu do wspólnej zabawy, dzielenia się najmilszymi wspomnieniami i sukcesami oraz pozytywnego współzawodnictwa.
Odpowiedz krótko na nasze pytanie konkursowe i zawalcz o nagrody ufundowane przez markę CASIO - atrakcyjny zegarek dla laureata I miejsca oraz kalkulatory naukowe dla zdobywców II i III miejsca."G R A T U L A C J E dla Ewy Ładnej z Giżycka za zdobycie PIERWSZEGO MIEJSCA w KONKURSIE!!! 

E W O ! - jesteśmy dumni z Ciebie i życzymy Tobie dalszych sukcesów zawodowych oraz samych radosnych dni w życiu codziennym!
W imieniu CZŁONKÓW Koła Pomorskiego SNM ZARZĄD: 
Katarzyna Kiepiela, Janina Sikorska, Marlena Glosa,
Helena Dąbrowska, Wojciech Tomalczyk

Tekst.J.Sikorska
Foto: link, link,  link